Mechové obrazy jako dekorace v interiéru si nacházejí stále více příznivců. Důvodem je jejich unikátní vzhled. Díky přírodním materiálům, ze kterých vznikají, přinášejí do prostoru pocit harmonie a klidu. Pokud váháte, zda si mechový obraz pořídit, třeba vás následující důvody přesvědčí.

Proč si do interiéru pořídit mechový obraz?

Nabízí jedinečný vzhled. Vyrábí se ručně a díky tomu je každý obraz originálem. Vzhled každého obrazu je unikátní a nemusíte mít obavy z toho, že si pořídíte stejný obraz jako někdo jiný. Přírodní materiály, které jsou použité při výrobě, dávají obrazu přirozenou krásu a jedinečnost.

Mechové obrazy nevyžadují žádnou speciální údržbu. Nepotřebují zalévat, světlo ani žádnou jinou péči. Jsou jakýmsi zeleným obrazem, který přináší do prostoru přírodu a živost, aniž by bylo nutné se o něj starat. Nemusíte se obávat, že obraz uschne, zvadne nebo ztratí svou krásu.

Mechové obrazy mají výbornou akustickou a izolační schopnost. Díky jejich struktuře a pórovitosti dokáží absorbovat zvukové vlny, čímž pomáhají vytvořit ve vašem domově klidnější a tišší prostředí. Ideální jsou tedy do prostoru s vysokou hladinou hluku. Může to být třeba obývací pokoj, kancelář nebo třeba restaurace.

Hledáte-li ekologickou alternativu bytových doplňků, pak je mechový obraz ideální volbou. Vyrábí se ze 100% přírodních materiálů a neobsahuje žádné chemické látky. Vzhledem k tomu, že mech si udržuje svůj vzhled a krásu po dlouhou dobu, máte jistotu, že nebudete muset obraz často měnit a tím produkovat odpad.

Poskytují vám estetickou hodnotu. Mechové obrazy přinášejí do vašeho interiéru přírodní krásu a špetku dobrodružství. Jsou přirozeně zelené a dodají živost, kterou jiné druhy obrazů nemohou nabídnout. Mechové obrazy jsou také vyrobeny tak, aby zůstaly krásné a vitální po dlouhou dobu, což vám zajistí nádhernou dekoraci na mnoho let.

Na koho se obrátit?

Matouš Hydroponie je společnost, která se zabývá moderními technologiemi umožňujícími pěstování rostlin v interiéru. Hydroponie představuje pěstování rostlin bez půdy a společnost tuto možnost nabízí. Kromě toho vytváří i mechové obrazy.