Potřebujete-li zajistit, aby správa vaší nemovitosti byla v odborných rukách, pak se svěře společnosti HC Reality.

Odborník na slovo vzatý

HC Reality zabezpečuje veškerou správu majetku a komplexně za vás vyřeší vaše požadavky. Navíc šetří váš čas. Můžete si nechat sestavit služby vám šité na míru.

Tato ryze česká společnost nabízí komplexní služby vztahující se na správu majetku, bytového i nebytového fondu bytových družstev, společenství vlastníků bytových jednotek i pro objekty ve vlastnictví soukromých a právnických osob. Své služby nabízí v oblasti správy nemovitostí pro fyzické či právnické osoby, které jsou vlastníky bytových či nebytových prostor, společenství vlastníků jednotek (SVJ) a bytových družstev. Velmi kvalitní služby jsou poskytovány za přijatelné ceny.

Od svého založení prošla firma velmi dynamickým vývojem a rozšířila své portfolio spravovaného majetku. Díky praxi ve svém oboru může neustále zlepšovat a rozvíjet svoje schopnosti i možnosti týkající se správy bytových domů, nebytových prostor i komerčních nemovitostí a v navazující realitní i developerské činnosti.

Správa nemovitostí zahrnuje administrativní a ekonomické služby a služby servisní a technické.

Administrativní a ekonomické služby

Ty představují pasportizaci a evidenci bytových a nebytových prostor a jednotek, evidenci nákladů, předpisy a kontroly plateb, kompletní vedení účetnictví, zpracování ročního vyúčtování záloh na služby, zastupování při vymáhání dluhů nebo třeba zprostředkování pojištění nemovitosti. Podrobnosti naleznete na webu hcreality.cz.

Služby servisní a technické – údržba nemovitosti

Do této kategorie spadá technická prohlídka objektu, vedení a archivace technické dokumentace k nemovitosti, evidence a zajišťování revizí, havarijní službu na telefonu, zajištění a zprostředkování běžné údržby, rekonstrukcí a oprav nebo zajištění dodavatelů pomocných služeb. Podrobnosti k nabídce opět naleznete na webu společnosti.