Víte, jak vzniká elektrická energie? Vznikat může mnoha způsoby a to i za pomoci obnovitelných zdrojů. Obnovitelné zdroje mají svůj název od toho, že se kvůli nim nemusí drancovat příroda. Poznalo to už mnoho lidí, kteří si na střechu nechali nainstalovat solární panely. Následně vyrábí elektřinu tím, že jim slunce svítí na panely na střeše. Vyrobený proud nejen pohání jejich spotřebiče, ale také ho prodávají do distribuční sítě. Díky tomu platí každý měsíc za energie mnohem méně než ti, kteří fotovoltaiku nevyužívají.

Jak s fotovoltaikou začít?

Fotovoltaika praha je doménou společnosti ALBA Energy s.r.o., která vám zajistí řešení solárních panelů od A do Z. Postará se o návrh vhodného řešení, jeho realizaci a také o vyřízení žádosti o dotaci. Skutečně nemusíte být žádnými experty a nemusíte solárním panelům vůbec rozumět. Stačí společnost kontaktovat a to je jediný krok, který uděláte, protože vše ostatní už firma zařídí. Firmě sdělíte informace o svém domě a technický pracovník vypracuje vhodné řešení solárních panelů podle spotřeby vaší domácnosti, počtu lidí v domácnosti i technických možností.

Uzavře se smlouva o provedení instalačních služeb a fotovoltaika se realizuje. Nemusíte se obávat žádných dlouhých úprav, instalace solárních panelů nezabere více než 1-2 dny, v závislosti na počasí a technických možnostech. Bude vyřízena žádost o dotace a solární panely mohu začít fungovat. U větších rodin může zajistit domácnostem úsporu až 72 tisíc korun. Je neuvěřitelné, jak velkou úsporu vám přinese jen to, že účelně využijete prostor na své střeše. Firma bude vaše solární panely neustále monitorovat a v případě potřeby zajistí jejich servis. Instalace solárních panelů praha vám umožní být energeticky nezávislý až 200 dnů v roce. Jen si představte, že byste platili za energie až o polovinu méně, kontaktujte společnost a neváhejte si zajistit řešení, se kterým výrazně ušetříte.