Vybíráte do svého domova nové kování a zámky, ale nevyznáte se v tom, kam který patří? V tom případě čtěte dále. Seznámíme vás se třemi základními typy zámků a poradíme, kde to správné kování a zámky najdete.

Rozlišujeme celkem tři typy zámků:

  1. Mezipokojový obyčejný (tzv. úsporný zámek bez zamykání; vhodný do pokojů a všude tam, kde není zapotřebí nic zamykat)

  2. Zámek pro cylindrickou vložku

  3. WC zámek (zamyká se pouze z jedné strany; v případě nutnosti lze z druhé strany zámek otevřít pomocí šroubováku)

Pak tu máme také například elektromagnetický zámek či zámek samozamykací. Vysokou míru zabezpečení poskytuje rovněž motorický tříbodový zámek, který vždy vysouvá tři střelky, jež zamknou dveře hned ve třech bodech.

Vše seženete na jednom e-shopu

Cokoliv, co potřebujete vědět o zámcích nebo dveřním kování, zjistíte od odborníků z Klíčového servisu. Na e-shopu firmy najdete mimo jiné:

Kromě toho vám ale mohou poskytnout vybavení v podobě visacích zámků, poštovních schránek či chytrých zámků Smart Lock. Dále u společnosti Klíčový servis najdete služby jako gravírování a rytecké práce. Není problém cokoliv vyrýt například na psí známky či jmenovky.

Klíčový servis se zabývá veškerými pracemi souvisejícími s výrobou klíčů, autoklíčů a zabezpečení:

  • výroba a opravy klíčů a autoklíčů

  • prodej zámků a vložek

  • servis zámků a vložek

  • montáže zabezpečení

  • systémy hlavního klíče

  • nouzové otevírání dveří a automobilů v Plzni a okolí

Spolehnout se na profíky z Klíčového servisu můžete v jakémkoliv ohledu. Ať zařizujete byt, dům nebo kancelářské prostory, vždycky se hodí odborná rada, která vám ušetří spoustu času, peněz a starostí.