Pokud potřebujete vyřešit prostorové potřeby, zajistit zázemí na stavbě, připravit dočasnou kancelář, ubytovnu nebo sklad, jedním z možných řešení je pronájem kontejnerů společnosti ALFA Container rent.

Nabídky společnosti

Společnost ALFA Container rent nabízí do pronájmu kontejnery obytné, sanitární i skladové. Také vám může připravit na míru jakoukoli sestavu. Kontejnery, které nabízí k pronájmu, jsou ihned připravené k používání. Jsou vybavené elektroinstalací, pro chladnější období topením, které zajistí elektrický přímotop, osvětlením, zásuvkami a vypínači. V případě sanitárních kontejnerů je pak součástí výbavy sanitární výbava a rozvod vody i odpadů. Díky venkovním propojovacím kabelům kontejnery velice snadno propojíte. Vzhledem k tomu, že jsou vyrobené z kvalitní a pevné konstrukce, můžete je skládat na sebe a vytvářet tak dvoupodlažní objekty. Vybrat si můžete také různé druhy příslušenství a výbavy. Do této kategorie patří schodiště, podesty, klimatizace a dokonce i základní nábytek. Vybrat si můžete ze široké nabídky, která zahrnuje přes 900 kontejnerů.

Další služby

Kromě kontejnerů nabízí společnost také pronájem oplocení a pronájem mobilních toalet.

  • Mobilní oplocení

Představuje ochranu proti nežádoucímu vniknutí do hlídaného objektu. Může zajistit vymezení prostoru nebo pomůže usměrnit pohyb osob po jakémkoli areálu. Lze jej využít nejen na oplocení staveb ale i při pořádání kulturních, společenských nebo sportovních akcí. Vzhledem k tomu, že jeho základ představují systémy panelů, branky a příslušenství, velmi snadno jej kamkoli nainstalujete.

  • Mobilní toalety

Ideální a rychlé řešení pro vytvoření dočasného sociálního zázemí. Společnost zajistí jak jejich instalaci, tak i pravidelný servis, údržbu a desinfekci.