Milujete originalitu a nevšední vzhled? Pak rozhodně popřemýšlejte o industriálním konferenčním stolku. Různé varianty naleznete na webu woodbee.cz. Industriální nábytek Woodbee je originální, bezpečný, kvalitní a odolný vůči poškození. Kombinuje v sobě přírodní české dřevo a ocel. Tato kombinace dodá každému interiéru útulný vzhled. Každý kousek je originál, který neztratí své kouzlo ani za mnoho let. Prioritu představuje český dub. Kombinuje v sobě dostatečnou tvrdost, překrásnou přírodní kresbu i barvu. Dřevo je ošetřeno olejem, který odolá vodě a drobnému poškrábání a navíc dokonale zvýrazní barvu dřeva. Ocel má povrchovou úpravu práškovým lakováním s jemnou strukturou. To jí dodává jedinečný barevný tón.

Tipy pro vás

Vybrali jsem několik tipů na konferenční stoly. Výroba konferenčního stolku se zaměřuje na poctivé české dřevo a kvalitní ocel. Jejich spojením pak vznikají originální a neotřelé kousky, kterými oslníte každou návštěvu.

  • Konferenční stůl Léto

Základ představuje jeklový obdélníkový rám osazený deskou z přírodního dřeva český dub. Levnější variantu pak představuje deska vyrobená z dřevotřísky, která je imitací rustikálního dubu. Dubové dřevo je navíc ošetřené dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje. Ten poskytuje dokonalou ochranu proti poškození. Industriální nábytek výroba je ruční a díky tomu je každý kus originál.

  • Konferenční stůl Hermes

Tento model představuje spojení kvalitního dubového dřeva a pevné oceli. Zajisté zaujme designový motiv vějíře. Stůl je navržený tak, aby bylo snadné u něj trávit příjemné chvíle s rodinou a přáteli. Vybrat si můžete ze dvou variant – s masivním přírodním dřevem český dub nebo s deskou vyrobenou z dřevotřísky vyvedenou v imitaci rustikálního dubu.

Toto je pouze něco málo z nabídky. Kompletní sortiment naleznete na webu woodbee.cz.