Koho by zaujala místnost, kde jsou jen čtyři bílé stěny a nábytek? I když se někomu minimalismus líbí, stále více lidí si přeje, aby byl jejich interiér atraktivní a dokázal snadno zaujmout. Abyste toho dosáhli, nemusíte často investovat vysoké částky do rekonstrukcí, mnohdy stačí málo, aby se každá místnost změnila k nepoznání. Ne každý ví, co by měl udělat, aby interiér proměnil v prostory, které ho budou co nejlépe reprezentovat. Proto se nechte inspirovat prvkem, který váš interiér změní k nepoznání.

Lamelové stěny pro rozdělení, odhlučnění i okrasu

Lamelové stěny ze dřeva jsou možností, jak můžete proměnit svůj interiér v krásné místo. Lamely nejsou jen obyčejné pruhy nějakého materiálu, jde o atraktivní dřevěné lamely, které jsou usazené do stylových panelů, se kterými můžete obložit své stěny. Ať už se rozhodnete obložit všechny stěny, jednu stěnu nebo její část, vznikne tím krásné dekorace.

Specialistou na lamelové stěny je firma DRDLÍK. Nabízí širokou nabídku lamelových stěn v tak široké nabídce, že si z ní vybere každý. Lamelové stěny můžete vybírat přímo na webu firmy Drdlik.cz. Jsou zde přehledně rozdělené do kategorií. Můžete si vybrat lamelové panely, se kterými obložíte stěnu. Nabízí se také akustické panely, které kombinují výhodu obkladu a prvku pro odhlučnění. Díky tomu se bude výrazně redukovat hluk, který proniká mezi stěnami. Lamely ové stěny se nabízí i v podobě lamelové dělící příčky. Tyto příčky jsou ideální pro optické rozdělení místnosti. Můžete s jejich pomocí dosáhnout v interiéru příjemného zákoutí nebo třeba opticky rozdělit kancelář na různé bloky. Lamelové stěny jsou v nabídce, ve které zajisté naleznete řešení vhodné pro váš interiér. Nabízí se Lamely MIKRO, ÚZKÉ, ŠIROKÉ, dále lišty mezi panely a vybírat můžete také soklové lišty. Nejlepším startem je inspirace, projděte si nabídku a představte si, jak by jednotlivé lamelové stěny mohly zkrášlit váš interiér.