Vybavování interiéru není lehkým úkolem. Je třeba pořizovat jednotlivé prvky tak, aby byly funkční, dlouho vydržely a navíc, aby k sobě skvěle ladily. Stále více lidí chce mít atraktivní interiér, který vypadá elegantně a dokáže snadno zaujmout. Můžete interiér ozvláštnit i výběrem stínění. Nemusíte mít jen tuctové rolety nebo žaluzie, jejich výběr je v současné době tak široký, že si můžete zvolit takové, které plní svůj účel a navíc mají impozantní vzhled. Pokud nevíte, kde takový sortiment vybírat, ideální volbou je specializovaný eshop zebra-shop.cz.

Vyberte si z moderního stínění pro váš interiér

Pokud je vaším cílem elegance, ale chcete se vyhnout objemným závěsům, zvolte římské rolety. Jedná se o stínění, které je tvořené látkou, která se do sebe skládá. Takové stínění si můžete vybírat v široké škále barevných provedení a sladit ho tak s barvami v interiéru. Lze je namontovat do zdi i do stropu, co vám bude vyhovovat více. Hodí se pro domácnosti i pro komerční prostory, je vyrobené z kvalitní tkaniny a snadno se ovládá za pomoci řetízkového ovládání.

Velmi praktické a krásné jsou plissé rolety, které lze montovat zavěšením, tedy bez vrtání. Svůj název mají podle toho, že jsou tvořeny plisovanou látkou, která se do sebe skládá jako harmonika. Fascinující je na nich možnost oboustranného stahování. Můžete je tedy stahovat odshora dolů nebo naopak. Díky tomu vytvoříte stínění přesně tam, kde potřebujete, aby vám třeba nesvítilo slunce do očí, ale přesto jste měli v domě maximum světla. Stejně jako u římských rolet, i u plissé rolet platí, že si je můžete vybírat v mnoha provedeních a dokonce se vám nabízí i pro střešní okna.

Další populární volbou současnosti jsou rolety DEN a NOC. Jedná se o stínění, které je tvořeno tkaninou s průhlednými a neprůhlednými pruhy. Pohybem tkaniny docílíte toho, že se mohou neprůhledné pruhy překrývat a tí si zajistíte zatemnění. Rolety lze samozřejmě i zcela vytáhnout a pustit dovnitř plné slunce. tyto rolety vypadají z venku i zevnitř velmi stylově, snadno se ovládají a rychle si je oblíbíte. Pokud vás aktuálně čeká výběr stínění, nejprve se dostatečně inspirujte nabídkou eshopu, představujte si, jak se ve vašem interiéru budou jednotlivé modely vyjímat a zajisté brzy naleznete takové stínění, které bude ideální.